Вівторок, 20.08.2019, 06:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Люботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 49
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

27.06.2019

Відбулось хвилююче прощання зі школою – випускний вечір для учнів 11 класу. Цього дня випускники отримали документ про здобуття середньої освіти.

11.05.2019

Команда школи посіла І місце у міському етапі Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю школярів "Козацький гарт - 2019".

10.05.2019

 • Учні, батьки та вчителі школи врятували маленьке совеня, яке випало з гнізда, відправивши його до Фельдман - екопарку. Фахівці зоопарку опікуватимуться ним 2 місяці та випустять на волю, бо сови у неволі не живуть.
 • Команда учнів школи посіла ІІІ місце у інтерактивній грі "Маршрут безпеки". 
 • 12 учнів - переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсу  - захисту учнівських творчих робіт МАН України та вчителі, які їх підготували,  взяли участь у Фестивалі обдарованої учнівської молоді (були нагороджені грамотами, дипломами, подяками та отримали грошову винагороду).

08.05.2019

У закладі пройшли заходи з відзначення 74 - ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні      8 - А та 8 - Б класів впорядкували могилу загиблих воїнів у с. Коваленки та провели мітинг біля пам'ятника загиблим воїнам. Класні керівники провели уроки мужності, години спілкування, спрямовані на увічнення героїчного подвигу народу в роки Другої світової війни.

25.04.2019

 • На базі закладу відбувся обласний науково-практичний семінар в межах стартапу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» для педагогічних працівників Харківської області. Керівниками семінару були Колісник О.В., методист Ресурсного Центру з підтримки інклюзивної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» і Бойко Л.М., завідувач Центру практичної психології та соціальної роботи відділу освіти Люботинської міської ради Харківської області.  У семінарі взяло участь 25 вчителів і практичних психологів закладів загальної середньої освіти Харківської області. Під час семінару було актуалізовано уявлення щодо мети, завдань та особливостей запровадження технології «Коло друзів» в умовах Нової української школи; учасники ознайомилися з досвідом застосування технології «Коло друзів» у виховному процесі та практично відпрацювали технологію. Науково-практичний семінар в межах стартапу «Інклюзивна технологія «Коло друзів» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання, проведено на високому методичному рівні.
 • Учні 1 -  6 - х класів відвідали дельфінарій "Немо" в м. Харкові  з метою формування ціннісного ставлення до природи, розширення знань про різноманітність тваринного світу, ознайомлення з професією дресирувальника та організацією змістовного дозвілля дітей.

23.04.2019

Заклад є базовим закладом у Харківській області з упровадження проекту «Філологічний Олімп». На базі нашої школи відбулася методична палітра для вчителів - філологів  – учасників Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» з теми «Нова українська школа: від ідеї до впровадження», учасниками якої стали учителі російської мови, зарубіжної літератури, української мови та літератури Харківської області.

19.04.2019

Збірна група учнів закладу відвідали місто Київ з метою формування ціннісного ставлення до держави, розширення знань про столицю України, її історію та сьогодення.

17.04.2019

Від невиліковної хвороби  помер Бутівченко Андрій, учень 7 - Б класу. Однокласники та педагогічний колектив приносять щирі співчуття рідним. Світла пам'ять!

17.04. -18.04.2019

На базі Люботинського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ відбірковий тур конкурсу фестивалю мистецтв "Люботинські джерела - 2019":

 • Тішевська Віта, учениця 11 класу,  посіла ІІ місце у номінації "Вокал" (керівник Птиченко Г.В.).
 • Свинар Юлія, учениця 7 - А класу, посіла ІІ місце у номінації "Малюнок та живопис" (керівник Барчан І.О.)
 • Кисличка Юлія, учениця 9 - А класу, стала фіналістом у номінації "Малюнок та живопис" (керівник Барчан І.О.)

15.04.2019

До Дня громадського здоров'я проведені бесіди, тренінги, вікторини, виставка малюнків. Проведена робота сприяла формуванню в учнів ціннісного ставлення до себе і оточуючих.

09.04.2019

Відбувся показовий День Цивільного захисту для директорів загальноосвітніх та позашкільних закладів міста з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок учасників освітнього процесу закладів освіти міста щодо захисту при виникненні надзвичайних ситуацій, пропаганди досвіду організації та здійснення освітнього процесу з Цивільного захисту, а також практичної перевірки здатності учнів грамотно й чітко діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій, виховання впевненості учнів у ефективності заходів з цивільного захисту, які проводяться; формування в учнів морально-психологічних якостей: відваги, витримки, спритності, мужності, уміння діяти за сигналом «Увага всім!» здійснювати швидко й організовано евакуацію із приміщення закладу освіти.

         Щиро дякуємо за допомогу під час проведення Дня ЦЗ  працівникам відділу з питань НС та ЦЗН Люботинської міської ради та працівниками ДПРЧ-48 міста Люботина, які наочно продемонстрували дії бригади пожежно-рятувальної частини під час ліквідації умовної пожежі. Адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

04.04 - 05.04.2019

 Бардакова С.М., учитель української мови та літератури та Толстоп'ятова Людмила Валентинівна, учитель початкових класів, стали учасниками IV Міжнародного освітнього форуму «NewEdu: Tech in Focus»

03.04.2019

 • У Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди  відбулася традиційна загальноуніверситетська валеологічна акція «Здоровʼя молоді – здоровʼя нації», присвячена Всесвітньому дню здоровʼя. Активними учасниками  стали учні нашої школи та вчителі Семикіна О.М., Толстоп'ятова Л.В., які презентували роботу школи "Маршрут безпеки".

22.03.2019

Учі 3-А та 3-Б класів дізналися хто найрозумніший у конкурсі "Світ навколо тебе".

21.03.2019

 • Інтегрована гра "Природа навколо нас" зацікавила учнів 2-А та 2-Б класів.
 • Учні 6-х класів взяли участь у конкурсі "Правила дорожнього руху".

20.03.2019

Учні 4-А, 4-Б класів змагалися у грі - вікторині "Правила користування громадським транспортом".

19.03.2019

Учні 5-А та 5-Б класів взяли участь у грі - конкурсі "Правила дорожнього руху".

16.03.2019

Баранік С.П. взяла участь у освітянському форумі "Стандарт Нової української школи" у м. Харкові.

15.03.2019

Учні 9-А класу провели свято "Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем".

14.03.2019

Учні початкової школи взяли участь у конкурсі читців поезії Тараса Шевченка.

06.03-07.03.2019

Учні школи провели святкові заходи до 8 Березня (початкова, середня, старша школа). Привітали своїми виступами вчителів, матусь, бабусь, сестричок, однокласниць. 

28.04.2019

На високому методичному рівні пройшла педагогічна майстерня для вчителів інформатики м. Люботина "Реалізація діяльнісного підходу до навчання інформатики в умовах впровадження нового Державного стандарту та нових навчальних програм".

21.02.2019

До Міжнародного дня рідної мови було проведено:

 • Учні 5 - А класу склади власноруч казки, а саме: І група - "Подорож літери Я", ІІ група - "Пригоди Незнайка у країні "Частини мови", ІІІ група - "Дівчина - мова". Весело, цікаво пройшов перегляд казок. 
 • Написали диктанти учні 5 - А ("Кобзар"), 6-А ("Рідна мова"), 9-А "Україна в нас одна") класів.
 • У 8-Б класі пройшла виховна діяльність "Пречисте слово калинове..."
 • У 10 класі пройшов конкурс "Слів у мові мільйон...". Учні захищали обране висловлення про значення мови в житті людини, обгрунтовуючи свою позицію (переможці: Душка Ю., Ткачова А, Мурзіна В.).
 • Учні 10 класу підбирали образні означення до слів у грі "Хто більше...". 

20.02.2019

 • Проведена тематична лінійка для старших класів "Подвиг героїв Небесної сотні".
 • З учнями 9 - 11 класів переглянуто та обговорено фільм "Сторінками революції гідності".

18.02-22.02.2019

Триває інформаційна виставка "Небесна сотня. Революція гідності".

18.02.2019

У 5 - Б класі пройшов тематичний урок пам'яті "Небесна сотня. Герої не вмирають".

11.02 - 15.02.2019

Проходить виставка малюнків "Я знаю свої права" (1 - 5 класи).

11.02.2019

У 5 -Б класі відбулася відверта розмова "Про дружбу і товаришування".

12.02.2019

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Книша Максима, учня 9 класу, за ІІ місце, та вчителя біології Колонтаєвську С.В. Бажаємо подальших успіхів!

13.02.2019

У закладі відбулася виховна діяльність "Люботин - моя колиска" (митці Люботина), у якому взяли участь учні 8 - Б класу. Прозвучали поезії В. Мови, С. Шумицького, Н. Забіли.

06.02.2019

У рамках місячника правових знань, 2 - Б клас підготував виховну діяльність "Обов'язки та право всьому голова" для учнів початкової школи.

05.02.2019

Толстоп'ятова Л.В., учитель основ здоров'я, посіла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019".

03.02.2019

Мельник Марина, учениця 11 класу, посіла ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту творчих робіт МАН (секція валеологія). Науковий керівник Ситюк Н.М.

29.01.2019

До 100-річчя битви під Крутами у закладі пройшли інформаційна виставка, круглі столи, перегляди презентацій.

Оголошення

Адміністрація закладу звертається до всіх небайдужих з проханням матеріально допомогти батькам учня 7 - Б класу Бутівченка Андрія. Хлопчик переніс 3 операції на голові, але ще потрібна одна найважливіша, на яку грошей ще у батьків немає. Проявіть милосердя! Допоможіть врятувати дитину!!!

22.01.2017

До Дня Соборності України для учнів школи проведена інформаційна лінійка "Соборна  мати Україна - одна  на всіх, як оберіг".

21.01.2019

З нагоди Дня Соборності України у бібліотеці Люботинської ЦБС, учні 10-го класу переглянули мультимедійну презентацію "Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна".

21.01 - 25.01.2019

До Дня Соборності України проведена виставка малюнків і плакатів "Рідні простори - поля, моря і гори".

14.01 - 25.01.2019

3 - 11 класи взяли участь у конкурсі "Селфі з класним керівником" (І місце - 5Б, ІІ місце - 5А, ІІІ місце - 4Б).

Дякуємо усім небайдужим!!!

Загальними силами шкільної громади

на лікування Бутівченка Андрія, учня 7 - Б класу,

зібрано 5100 гривень.

Операція запланована з 17 по 22 січня 2019 року.

Зичимо Андрієві і всім, хто долучився міцного здоров'я!!!

18.01.2019

Виставка малюнків до Дня Соборності України.

17.01.2019

Відбулася екологічна гра "Екологічний ерудиціон" між 3-ми класами. 3 місце - команда 3  - А класу "Земля",    2 місце команда 3 - Б класу "Вогонь", 1 місце - команда 3 - А класу "Вода" та 3 - Б класу "Повітря".

16.01.2019

Мельник Марина, учениця 11 класу, на базі ХНУ ім. В.Н. Каразіна розпочала участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН з валеології.

10.01.2019

Толстоп'ятова Л.В., учитель основ здоров'я розпочала участь у ІІ (регіональному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "Учитель року - 2019". За результатами перших випробувань увійшла в 10 кращих.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019
uCoz